Мъж е загинал, след като е паднал от терасата на

...
Мъж е загинал, след като е паднал от терасата на
Коментари Харесай

Трагичен следобед в Бургас: Мъж загина при падане от терасата на блок

Мъж е умрял, откакто е паднал от терасата на жилището си в блок 9 в бургаския жилищен комплекс „ Зорница “, оповестяват очевидци пред „ Флагман “. По техни думи тялото е паднало върху лек автомобил, паркиран пред третия вход на постройката.

На място има екип на полиция. Районът е отцепен с червено-бяла лента, а тялото на индивида е покрито с бяло платнище.

Преди малко на място дойде и трупна кола за спешна помощ. Човекът е умрял на място. По информация на очевидци е живеел на шестия етаж. Паднал е от страната на входа, където има сериозна растителност, само че се е приземил върху капака на Ауди.

Още вести четете в: България, Крими & Темида, Темите на деня За още настоящи вести: Последвайте ни в Гугъл News
Източник: safenews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР