... плащаме данъци на хора. Така че те да не работят за нас, не по-различно от начина, по който работят за всеки друг, е доста тъжно."
... плащаме данъци на хора. Така че те да не работят за нас, не по-различно от начина, по който работят за всеки друг, е доста тъжно."