... вкъщи. Утре сме в 5 РПУ да подадем сигнал. Благодаря на съседите за снимките. Ако някой има нещо да сподели, нека пише на лично съобщение."
... вкъщи. Утре сме в 5 РПУ да подадем сигнал. Благодаря на съседите за снимките. Ако някой има нещо да сподели, нека пише на лично съобщение."