Дама алармира за нагло посегателство, което се е разиграло посред

...
Дама алармира за нагло посегателство, което се е разиграло посред
Коментари Харесай

Пазете се: Велосипедист връхлетя жена в гръб, ограби я СНИМКИ

Дама сигнализира за безочливо посягане, което се е разиграло измежду бял ден в София.

Надежда Йосифова твърди, че велосипедист е връхлетял свекърва ѝ, блъснал я е на земята, като я е ограбил. Въпросният е взел черна пазарска чанта с пари и медикаменти.

Малко преди този момент столичанката била със своята 10-годишна внучка, която забрала от учебно заведение. Детето обаче се прибрало малко по-бързо и за благополучие не станало очевидец по фрапиращото посягане. Ситуацията се разиграла на 23 февруари, на ъгъла на „ Станислав Доспевски “ и ул. „ Иван Селимински “ през днешния ден в 14:56 ч.

Йосифова добавя, че ще подаде сигнал до способените органи, като се надява благодарение на обществените мрежи да откри информация за причинителя. 

" Утре сме в 5 РПУ да подадем сигнал. Благодаря на съседите за фотосите. Ако някой има нещо да показа, дано написа на персонално известие ", написа тя.

Вижте и цялата обява, споделена от Йосифова:

" Пазете се! На ъгъла на ул. „ Станислав Доспевски “ и ул. „ Иван Селимински “ през днешния ден в 14:56 ч. този субект с колело е бутнал свекърва ми в тил и откакто тя пада, ѝ взима черна пазарска чанта с пари и медикаменти.

Ходила е да си вземе същите по здравна каса и да вземе 10-годишната ми щерка от учебно заведение.

Детето върви по-бързо и се е прибрало у дома. Утре сме в 5 РПУ да подадем сигнал. Благодаря на съседите за фотосите. Ако някой има нещо да показа, дано написа на персонално известие. "

Източник: glasnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР