... с главни букви, значи е вярно". Или на "Казаха го по телевизията; пише го във фейса". Оптимизмът и негативизмът често са плод на недостатъчна информираност. Дарина Георгиева
... с главни букви, значи е вярно". Или на "Казаха го по телевизията; пише го във фейса". Оптимизмът и негативизмът често са плод на недостатъчна информираност. Дарина Георгиева