Едното от загиналите деца е внук на бивш шеф в Левски, сините изказаха съболезнования
Едно от умрелите деца в адската злополука на автомагистрала " Тракия " е внук на някогашен началник в Левски.
Това стана ясно от обява на " синия " клуб по отношение на ужасния случай. При него починаха двама гении от школата на Славия и един от родителите, които ги придружавали за идно присъединяване на шампионат в Албена.
" ПФК " Левски " изрича своите най-искрени съболезнования на околните на починалите млади футболисти на " Славия " при тежката злополука през днешния ден. Едното дете е внук на досегашния член на УС на клуба Борислав Георгиев.
Пожелаваме кураж и възобновяване на останалите участници в злополуката, които се борят за живота си.
Няма по какъв начин даже да си представим какъв брой е тежко на околните на тези чисти души, които изгубиха живота си толкоз рано.
Сбогом, дребни ангели ", написаха от Левски.
Това стана ясно от обява на " синия " клуб по отношение на ужасния случай. При него починаха двама гении от школата на Славия и един от родителите, които ги придружавали за идно присъединяване на шампионат в Албена.
" ПФК " Левски " изрича своите най-искрени съболезнования на околните на починалите млади футболисти на " Славия " при тежката злополука през днешния ден. Едното дете е внук на досегашния член на УС на клуба Борислав Георгиев.
Пожелаваме кураж и възобновяване на останалите участници в злополуката, които се борят за живота си.
Няма по какъв начин даже да си представим какъв брой е тежко на околните на тези чисти души, които изгубиха живота си толкоз рано.
Сбогом, дребни ангели ", написаха от Левски.
Източник: novsport.com
КОМЕНТАРИ




