Незаконно Северното - Новини

Глобите за нерегламентирано къмпингуване и паркиране на моторни превозни средства

Глобите за нерегламентирано къмпингуване и паркиране на моторни превозни средства

...

... срещу паркирането на моторни превозни средства. Контролът ще продължи в ключови зони като Дуранкулак, Крапец и Езерец, където се наблюдава сериозно струпване на кемпери и автомобили.


По разпореждане на министъра на околната среда и водите Манол

По разпореждане на министъра на околната среда и водите Манол

...

... бъдат включени допълнителни институции и експерти. Министерството на околната среда и водите ще публикува резултатите от контролните дейности веднага след тяхното приключване, уверяват от ведомството.



Следвайте Гласове в Телеграм и Инстаграм Законови нарушения в предаването Игри на волята на

Следвайте Гласове в Телеграм и Инстаграм Законови нарушения в предаването Игри на волята на

...

... държавата на арестуваният и обвиняем в момента телевизионен продуцент Нико Тупарев и партньорите му Мая Тодорова, Радослав Тушев и Витомир Саръиванов чрез Нова тв.    


Незаконно къмпингуване по Северното Черноморие Граждани сигнализираха за български и

Незаконно къмпингуване по Северното Черноморие Граждани сигнализираха за български и

...

... Освен това отричат да замърсяват гората и плажа край дюните.Всеки сезон от тук се извозват 500 тона боклуци. Местните разказват, че многократно са сигнализирали институциите.


Българи и румънци къмпингуват незаконно по Северното Черноморие и поставят

Българи и румънци къмпингуват незаконно по Северното Черноморие и поставят

...

... това отричат да замърсяват гората и плажа край дюните.Всеки сезон от тук се извозват 500 тона боклуци. Местните разказват, че многократно са сигнализирали институциите. /nova.bg



Незаконно къмпингуване по Северното Черноморие Зрители сигнализираха за български и

Незаконно къмпингуване по Северното Черноморие Зрители сигнализираха за български и

...

... това отричат да замърсяват гората и плажа край дюните. Всеки сезон от тук се извозват 500 тона боклуци. Местните разказват, че многократно са сигнализирали институциите.