... модел на енергийна сигурност вече не работи. Континентът навлезе в период, в който геополитическият риск ще бъде постоянна част от цената на енергията“, обяснява експертът.
Кризи Битката - Новини
Европа навлезе в нова епоха на енергийна несигурност Войната на
...... успеем да изградим интегрирана енергийна система, която електрифицира всичко възможно, но същевременно отчита значението на молекулите, тогава Европа ще стане по-устойчива“, посочи в заключение експертът.
)

,fit(1920:897)&format=webp)