Това беше кризата от 2022 г. И ние все още

...
Това беше кризата от 2022 г. И ние все още
Коментари Харесай

Европа между енергийните кризи и битката за устойчивост: Проблеми и решения

„ Това беше рецесията от 2022 година И ние към момента се възвръщаме от нея – без да сме се възстановили изцяло “, напомни доктор Щайнберг.

А от този момент до момента провокациите единствено са се нараснали.

„ Основното предизвикателство пред Европа е, че остарелият модел на енергийна сигурност към този момент не работи. Континентът навлезе в интервал, в който геополитическият риск ще бъде непрекъсната част от цената на силата “, изяснява специалистът.

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР