... отговорността, категоричен е Радулов.Аз съм доста песимистичен за възможността да има правителство. Бих приел правителство с подкрепата на ИТН, но без техни министри, заключи Радулов.
... отговорността, категоричен е Радулов.Аз съм доста песимистичен за възможността да има правителство. Бих приел правителство с подкрепата на ИТН, но без техни министри, заключи Радулов.