... глътка за свободата ми – наздраве за новото начало! В Коридорът влизам сама, да видим как ще изляза от него, когато се затваря на 03.03."
Заради Астрологията - Новини
По думите му направеното метро е нещо хубаво и положително
...... в моите правомощия", каза още Васил Терзиев и заяви, че някои от улиците като "Граф Игнатиев" и "Аксаков" могат да се сдобият с по-хубави имена.


