... U13 2:1Берое U11 – Национал (София) U11 5:0Берое U10 – Национал U10 0:8Берое U9 – Национал U9 5:4Берое U9 (Б) – Национал U9 (Б) 6:5
Дюш 8211 - Новини
Отборите от школата на Берое започнаха със своите контроли от
...... гол добави Петър Петров.„Берое“ U11 завърши при резултат 2:2 отново срещу „Етър“ във Велико Търново. Тук попаденията бяха дело на Мартин Димов и Иван Стефанов.
Първо занимание за годината направиха Берое 2 Берое U15 Берое
...... а освен това тимът ще участва на „Кронос къп“ в края на януари“:14 януари Етър – Берое21 януари Берое – Национал (София)3 февруари Берое – Сините камъни11 февруари Берое – Етър
26 ноември събота Набор 2010 Футбол 11БОТЕВ – ДФК Видин – ОТЛОЖЕННабор
...... 2014, Футбол 510:30 – БОТЕВ – Локомотив Мз – (във Враца)27 неделя (неделя)Набор 2011, Футбол 911:30 – БОТЕВ – Радецки – (във Враца)Областна група14:30 – Искър Роман – БОТЕВ 3
Утре 26 ноември Берое 2 гостува на Черномкорец Бургас в
...... в Зоналното първенство. Двубоят е насрочен за 26 ноември от 11 ч. Два часа по-късно е двубоят между тези съперници и при съставите до 14 г.
18 11 – петъкМладша възрастБдин – БОТЕВ 0 219 11 – съботаНабор 2010 футбол 11Прециз
...... възрастБдин – БОТЕВ 0:219.11 – съботаНабор 2010, футбол 11Прециз – БОТЕВ 0:14Набор 2013, футбол 7БОТЕВ 2 – Бързия 1:420.11 – неделяНабор 2011, футбол 9Атлетик – БОТЕВ 0:8Областна групаБОТЕВ 3 – Миньор Згориград 3:1
12 ноември събота Набор 2010 Футбол 11БОТЕВ – Локомотив Мз – ОТЛОЖЕННабор
...... 4:10Набор 2014, Футбол 5БОТЕВ – Прециз 2:113 ноември (неделя)Набор 2008/09, ДецаБОТЕВ – Ком Берковица – 10:0Набор 2011, Футбол 9БОТЕВ – Монтана 1:1Старша възраст, Областна групаАкадемия – БОТЕВ III – 7:6
12 ноември събота Набор 2010 Футбол 1110 30 – БОТЕВ – Локомотив МзНабор 2012
...... Футбол 510:30 – БОТЕВ – Прециз (в Лом)13 ноември (неделя)Набор 2008/09, Деца10:30 – БОТЕВ – Ком БерковицаНабор 2011, Футбол 912:00 – БОТЕВ – МонтанаСтарша възраст, Областна група14:30 – Академия – БОТЕВ III
3 ноември четвъртък Младша възрастБОТЕВ – Локомотив Мездра – 9 15 ноември събота Набор
...... Футбол 5БОТЕВ – Дунав Лом – 4:36 ноември (неделя)Набор 2008/2009, ДецаМонтана – БОТЕВ – 3:1Набор 2011, Футбол 9Монолит – БОТЕВ – 1:7Набор 2004/2005, А Областна групаБОТЕВ III – Бутан – 1:6
3 ноември четвъртък Младша възраст15 00 – БОТЕВ – Локомотив Мездра – във Враца 5
...... – БОТЕВ – (в Монтана)Набор 2011, Футбол 912:00 – Монолит – БОТЕВ – (в Бяла Слатина)Набор 2004/2005, А Областна група14:30 – БОТЕВ III – Бутан – (ст. Христо Ботев, помощен терен)
27 октомври четвъртък Младша възрастМонолит – БОТЕВ – 0 429 октомври събота Набор 2012 Футбол 7БОТЕВ 1 – Берковица
...... 2 – Радецки – 4:8Набор 2014, Футбол 5БОТЕВ – Берковица – 5:730 октомври (неделя)Набор 2008/09, ДецаБОТЕВ – Локомотив Мз – 8:0А областна група, старша възрастСептември Гложене – БОТЕВ 3 – 4:0
Берое 2005 ще се изправи срещу Левски София в осминафинал
...... с „Чирпан“ от 16 ч. на 29 откомври, „Берое“ U10 ще играе със „Свиленград“ на 30 октомври, а „Берое“ U9 с „Ямбол“, отново в неделя.
27 октомври четвъртък Младша възраст16 00 – Монолит – БОТЕВ – в Бяла Слатина 29 октомври събота Набор 2012
...... – (в Монтана)Набор 2013, Футбол 711:30 – БОТЕВ 2 – Радецки – (в Монтана)Набор 2014, Футбол 512:30 – БОТЕВ – Берковица – (в Монтана)30 октомври (неделя)Набор 2008/09, Деца10:30 – БОТЕВ – Локомотив Мз – (във Враца)
Берое 2 гостува на Карнобат в среща от 13 кръг
...... а „Берое“ U12 (2) излиза срещу „Ямбол“. „Берое“ У10 (1) среща „Верея“, а „Берое’ U10 (2) срещу „Локомотив“ (Стара Загора). „Берое“ U9 играе с „Траяна“
20 октомври четвъртък набор 2006 07 – Младша възраст16 00 – БОТЕВ – Ком Берковица
...... – (турнир в Козлодуй)23 октомври (неделя)набор 2008/09, Деца10:30 – Монолит Бяла Слатина – БОТЕВ – (в Бяла Слатина)набор 2011, Футбол 910:30 – Радецки Козлодуй – БОТЕВ – в Колзодуй
6 октомври четвъртък набор 2006 07 – Младша възраст16 00 БОТЕВ – Дунав Лом –
...... 2014, Футбол 511:30 Атлетик Козлодуй – БОТЕВ – (в Мездра)9 октомври (неделя)набор 2008/09, деца10:30 БОТЕВ – Якимово – (изкуствен терен във Враца)набор 2011, Футбол 910:00 Монтана – БОТЕВ – (в Монтана)
28 септември сряда набор 2011 – Футбол 914 00 – БОТЕВ – Монолит Бяла Слатина изкуствен
...... – БОТЕВ – Локомотив Мездра 1 (изкуствен терен Враца)набор 2013 – Футбол 709:30 – БОТЕВ 2 – Прециз Монтана (изкуствен терен Враца)набор 2012 – Футбол 710:30 – БОТЕВ 1 – Бързия (изкуствен терен Враца)
22 септември четвъртък Младша възраст 2006 07 – Зонално първенствоБОТЕВ – ФК Монолит
...... Бяла Слатина (отложен)Набор 2008/09Бдин Видин – БОТЕВ – 1:1326 септември (понеделник)Набор 2005/06 – Купа БФС16:00 – Монтана – БОТЕВ (в Монтана)Набор 2007 – Купа БФС14:30 – Монтана – БОТЕВ (в Монтана)
Утре 24 септември отборът на Берое 2 приема Борислав Първомай
...... в мач от в Регионална група деца – център.„Берое“ U12 гостува на „ФА Пловдив“ от 16 ч. на 24 септември в мач от Зонална група.
Днес ще Ви представим втората част от интервюто с директора
...... да и се отблагодаряват. Защото футболът е направен за публиката. Чакам с нетърпение да стъпим на стадиона и всеки сам да почувства какво означава Колежа.
Берое U11 с второ място в Трявна Берое 2 гостува на
...... нашата врата. Най-важното за мен бе, че децата показаха страхотен прогрес за много кратък период и считам, че имаме потенциал“, заяви след турнира Трифон Панев.
Берое 2 приема Спартак Пловдив в среща от 6 кръг
...... 14:30 ч.В шампионата на Футбол 5 отборите на „Берое“ срещат „Олимпия“, „Свиленград“ и „Ямбол“ – съотеветно от 9, 10 и 11 ч. на 10 септември.