... обществена безопасност, а тяхната конституция - в споразумение на крадци, пише Мамет и завършва по следния начин: „Вижте също четирите години от управлението на Байдън.“
Господа Няма - Новини
TD Читател на Plovdiv24 bg се свърза с редакцията ни за да разкаже за
...... Груев" и други подобни обекти - до 2027г. дано се случи?!..Не го допускайте, господа управляващи!Някой да прибира парите и да не му пука за хората!
Това заяви пред ФрогНюз Методи Андреев Ето и цялото интервю Господин Андреев
...... премахнат и така наречения “инженеринг” като основна форма за строителство на големите инфраструктурни проекти. Това е корупционната форма, чрез която се източваха най-големите средства. Джесика Вълчева
Това заяви пред ФрогНюз Методи Андреев Ето и цялото интервю Господин Андреев
...... премахнат и така наречения “инженеринг” като основна форма за строителство на големите инфраструктурни проекти. Това е корупционната форма, чрез която се източваха най-големите средства. Джесика Вълчева
Румен Спецов се оказа от модерните мъже Бившият директор на
...... им не е особено добра, защото в противен случай Румен щеше да отиде до Дубай на личния й празник, вместо да се налива с приятели.
Предизборната обиколка на Бойко Борисов и ГЕРБ продължава във Велико
...... започва строега на АМ „Хемус“, но , след като погледнал анализите осъзнал, че това икономически ще убие региона. „Северът просто щеше да загине“, заяви той.
Имам няколко въпроса защо се разиграва тази сценка пред
...... се бориш срещу модела с основния виновник за съществуването му, нали? Идеята ми е да се внимава с “определените условия”. А иначе - честити избори… Джесика Вълчева
При нагнетяващия се конфликт около границите на Украйна е налице
...... ако не друго, поне достойнството си и воинът ще надделее над наемника.За благото на рода и за славата Божия!Велин Хаджоловбивш шеф на ОСА в ДАНС
Нощните заведения в Благоевград обединиха усилия в това да работят
...... този начин”, смята Бисер Бързаков, собственик на дискотека. В момента голяма част от персонала в заведенията е в неплатен отпуск. Има и вече освободени служители.
Щом видиш чакъла и можеш да се усмихнеш Вижте каква красота
...... регистрирайте се за секунди ТУКНапиши коментарИме:Коментар:Последни новинирекламаФорумФорум--> -->рекламареклама За Петел|Рекламни тарифи|Условия за ползване|Правила|КонтактиВсички права запазени © 2011 - 2020 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
&format=webp)









