Борисов обяви създаването на алтернативен кабинет
Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов разгласи, че основава опция на настоящето държавно управление.
За всеки " министерски пост " в различния кабинет ще се конкурират по двама-трима представители на партията.
На среща с младежката конструкция на ГЕРБ в Кюстендил Борисов изясни, че концепцията е в вероятност партията още веднъж да стане ръководеща.
За всеки " министерски пост " в различния кабинет ще се конкурират по двама-трима представители на партията.
На среща с младежката конструкция на ГЕРБ в Кюстендил Борисов изясни, че концепцията е в вероятност партията още веднъж да стане ръководеща.
Източник: cross.bg
КОМЕНТАРИ




