... и да се отнесат в къщи нови осветени върбови клонки. Малките момичета пък пуснаха венчета, осигурени от организаторите, от Паначоолу моста в река Бели Лом.
Големи Празнуваха - Новини
За първи път Игнажден бе отпразнуван в мездренското село Ослен
...... за 6 месеца. "Днес посяхме добри семена в плодородна почва и оставаме с надежда, че скоро ще започнат да дават плодове!", написаха от НЧ "Развитие" 2022.


