... А може би трябва. Защото възрастта не е порок, но тя води до промяна в бързината, реакциите, което е опасно за другите участници в движението.
... А може би трябва. Защото възрастта не е порок, но тя води до промяна в бързината, реакциите, което е опасно за другите участници в движението.