... от "Бест Пица" Какво би бил "син" празник без хубава музика и, разбира се, Лъвски. Очакваме Ви. Елате да се забавляваме заедно. "Левски" е шампион!
... от "Бест Пица" Какво би бил "син" празник без хубава музика и, разбира се, Лъвски. Очакваме Ви. Елате да се забавляваме заедно. "Левски" е шампион!