Синя фиеста със Стипе Вуликич и Гибона преди двубоя между Левски и Лудогорец
Левски разгласи, че е подготвил нова изненада за почитателите си. Преди дербито с Лудогорец ентусиастите на столичния отбор ще могат да се насладят на “Синя фиеста ”, а специфични посетители ще бъдат Стипе Вуликич и Божидар Искренов.
Очакват новия притежател на Левски на " Герена " за борбата с Лудогорец
Ето какво пишат от Левски:
Левскари, успяхме! Заедно постигнахме заветната цел да можем с горделивост да кажем - " Левски " е първенец. А в този момент ни остава да се радваме, да честваме и да се любуваме на обичания отбор. Стадион " Георги Аспарухов " ще се пука по шевовете за мача с " Лудогорец " в събота, като несъмнено няма да минем и през обичайна " Синя фиеста ". Започваме в 17:00 часа.
Гостът ни е един от новите любимци на публиката - Стипе Вуликич. Хърватинът дойде тази зима на стадион " Георги Аспарухов " и с класата си бързо ни накара да го заобичаме. В момента той лекува травма, само че това не пречи да му покажем какъв брой е значим за тима. Стипе ще ви чака за подписи и фотоси от 17:15 до 18:15 часа.
От 17:30 до 18:00 сме подготвили нещо за най-малките почитатели - самодейността " От дребен съм си левскарче ". Гостът ни този път не се нуждае от дълго показване. Той е публицист, който ни е разплаквал не един път с емблематичните си " Минутки на водещия ". Един от " сините " знаци в гилдията - Томислав Русев.
Какво би бил един " наследник " празник без Радостта на народа. Гиби ще Ви чака пред Сектор " А ", като от него можете да си закупите книгата " Без обувки - същинската история на Радостта на народа " и да получите подпис.
На " Синя фиеста " можете да откриете също по този начин:
Зона на Palms Bet
Зона на „ Мистър Пица "
В тях ще ви чакат доста провокации, занимания и примамливи награди, готови особено от нашите сътрудници.
В къта за храна пък ще можете да се насладите на:
Вкусна скара
Най-хубавата пица, обезпечена от " Бест Пица "
Какво би бил " наследник " празник без хубава музика и, несъмнено, Лъвски.
Очакваме Ви. Елате да се забавляваме дружно. " Левски " е първенец!
Ето какво пишат от Левски:
Левскари, успяхме! Заедно постигнахме заветната цел да можем с горделивост да кажем - " Левски " е първенец. А в този момент ни остава да се радваме, да честваме и да се любуваме на обичания отбор. Стадион " Георги Аспарухов " ще се пука по шевовете за мача с " Лудогорец " в събота, като несъмнено няма да минем и през обичайна " Синя фиеста ". Започваме в 17:00 часа.
Гостът ни е един от новите любимци на публиката - Стипе Вуликич. Хърватинът дойде тази зима на стадион " Георги Аспарухов " и с класата си бързо ни накара да го заобичаме. В момента той лекува травма, само че това не пречи да му покажем какъв брой е значим за тима. Стипе ще ви чака за подписи и фотоси от 17:15 до 18:15 часа.
От 17:30 до 18:00 сме подготвили нещо за най-малките почитатели - самодейността " От дребен съм си левскарче ". Гостът ни този път не се нуждае от дълго показване. Той е публицист, който ни е разплаквал не един път с емблематичните си " Минутки на водещия ". Един от " сините " знаци в гилдията - Томислав Русев.
Какво би бил един " наследник " празник без Радостта на народа. Гиби ще Ви чака пред Сектор " А ", като от него можете да си закупите книгата " Без обувки - същинската история на Радостта на народа " и да получите подпис.
На " Синя фиеста " можете да откриете също по този начин:
Зона на Palms Bet
Зона на „ Мистър Пица "
В тях ще ви чакат доста провокации, занимания и примамливи награди, готови особено от нашите сътрудници.
В къта за храна пък ще можете да се насладите на:
Вкусна скара
Най-хубавата пица, обезпечена от " Бест Пица "
Какво би бил " наследник " празник без хубава музика и, несъмнено, Лъвски.
Очакваме Ви. Елате да се забавляваме дружно. " Левски " е първенец!
Източник: sportal.bg
КОМЕНТАРИ




