... от клиниката с пост във Фейсбук. От там допълниха, че няма пострадали при произшествието. Заради нанесените щети клиниката няма да работи на пълен капацитет в следващите дни.
Вряза Клиника - Новини
На 25 юни 2026 г жителите на столичния квартал Лозенец
...... „Горски пътник“ в София. Очаква се дейността на медицинския център да бъде напълно възстановена след приключване на ремонтните дейности по фасадата и подмяна на техниката.
Лек автомобил се е врязал в дентална клиника в София
...... клиниката с пост във Фейсбук.От там допълниха, че няма пострадали при произшествието.Заради нанесените щети клиниката няма да работи на пълен капацитет в следващите дни.Снимки: Фейсбук
Автомобил се е врязал във фасадата на дентална клиника в
...... на всички, които са им оказали помощ след инцидента. Заради необходимостта от отстраняване на пораженията клиниката ще работи с ограничен капацитет през следващите дни. ·
Кола се блъсна във фасадата на дентална клиника в столицата
...... в квартал "Лозенец".За инцидента съобщиха от самата клиника във Facebook страницата си.Няма пострадали хора, но фасадата на клиниката е изпочупена и има щети в кабинета.
Кола се заби в дентална клиника в София съобщава bTV За
...... color: #111; margin: 0; } .gcta-arrow { color: #aaa; font-size: 20px; flex-shrink: 0; transition: transform 0.2s; } .gcta:hover .gcta-arrow { transform: translateX(3px); } Добави ни в предпочитани източници в Google
Кола се вряза в дентална клиника в столичния квартал Лозенец
...... На кадри, споделени в социалните мрежи, се вижда как автомобилът е счупил стъклото и почти е влязъл в кабинета до зъболекарския стол.При инцидента няма пострадали.
Има загинал човек Един човек е загинал след експлозия на
...... всички съхранявани там ембриони са невредими. "Наистина нямам представа какво се е случило“, заявява Абдала. "Слава Богу, днес се случи ден, в който нямаме пациенти“.
Има загинал човекЕдин човек е загинал след експлозия на автомобил
...... и всички съхранявани там ембриони са невредими."Наистина нямам представа какво се е случило“, заявява Абдала. "Слава Богу, днес се случи ден, в който нямаме пациенти“. FaceBookTwitterPinterest
Кадри от камера за наблюдение заснеха стряскащия момент в който
...... нормалното са в ход, тъй като процесът на почистване започна незабавно. По-късно колата беше изтеглена от местопроизшествието, а входът на болницата беше обкован с шперплат.










