Кола се вряза в дентална клиника в столичния квартал “Лозенец”
Автомобил се е врязал във фасадата на дентална клиника в столичния квартал " Лозенец ".
Произшествието е станало в четвъртък на ул. " Горски пасажер ", а от лечебното заведение оповестиха, че всички пациенти и чиновници са невредими.
От оповестени от клиниката фотоси се вижда, че колата е разрушила витринното стъкло на към метър от зъболекарския стол. Само стената на постройката е предотвратила по-сериозен случай.
Нанесени са съществени материални вреди по фасадата и оборудването.
„ Най-важното е, че няма потърпевши и всички са добре. За това сме безпределно признателни! “, показаха от клиниката и благодариха на всички, които са им оказали помощ след случая.
Заради нуждата от премахване на провалите клиниката ще работи с стеснен потенциал през идващите дни.
·
Произшествието е станало в четвъртък на ул. " Горски пасажер ", а от лечебното заведение оповестиха, че всички пациенти и чиновници са невредими.
От оповестени от клиниката фотоси се вижда, че колата е разрушила витринното стъкло на към метър от зъболекарския стол. Само стената на постройката е предотвратила по-сериозен случай.
Нанесени са съществени материални вреди по фасадата и оборудването.
„ Най-важното е, че няма потърпевши и всички са добре. За това сме безпределно признателни! “, показаха от клиниката и благодариха на всички, които са им оказали помощ след случая.
Заради нуждата от премахване на провалите клиниката ще работи с стеснен потенциал през идващите дни.
·
Източник: boulevardbulgaria.bg
КОМЕНТАРИ




