Автомобил се е врязал във фасадата на дентална клиника в

...
Автомобил се е врязал във фасадата на дентална клиника в
Коментари Харесай

Кола се вряза в дентална клиника в столичния квартал “Лозенец”

Автомобил се е врязал във фасадата на дентална клиника в столичния квартал " Лозенец ".

Произшествието е станало в четвъртък на ул. " Горски пасажер ", а от лечебното заведение оповестиха, че всички пациенти и чиновници са невредими.

От оповестени от клиниката фотоси се вижда, че колата е разрушила витринното стъкло на към метър от зъболекарския стол. Само стената на постройката е предотвратила по-сериозен случай.

Нанесени са съществени материални вреди по фасадата и оборудването.



„ Най-важното е, че няма потърпевши и всички са добре. За това сме безпределно признателни! “, показаха от клиниката и благодариха на всички, които са им оказали помощ след случая.

Заради нуждата от премахване на провалите клиниката ще работи с стеснен потенциал през идващите дни.

·
Източник: boulevardbulgaria.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР