Изписаха от болница треньора на двете загинали деца, пострадал в катастрофата на „Тракия”
Треньорът на децата, починали в жестоката злополука на „ Тракия ”, е изписан от болница, съобщи Нова тв.
Иван Терзийски също пострада, откакто ТИР опустоши колата, в която пътувал. При случая край село Зимница на място починаха две 9-годишни момчета, футболисти от академията на „ Славия ” и бащата на едното от тях.
49-годишната брачна половинка на Терзийски остава в тежко положение и с заплаха за живота. В четвъртък тя беше превозена с въздушна кола за спешна помощ от болничното заведение в Ямбол до Университетската болница „ Св. Георги ” в Пловдив. Пациентката е настанена в Клиниката по анестезиология и интензивно лекуване, която разполага с нужното съоръжение.
FaceBookTwitterPinteresthttps://tribune.bg/bg/obshtestvo/izpisaha-ot-bolnitsa-trenyora-/
Източник: tribune.bg
КОМЕНТАРИ




