... добра кондиция, защото така се случиха нещата. Аз не бягам от отговорност. Заради мен Миньор изпадна. Нито ще обвинявам някого, нито ще се сърдя на някого."
... добра кондиция, защото така се случиха нещата. Аз не бягам от отговорност. Заради мен Миньор изпадна. Нито ще обвинявам някого, нито ще се сърдя на някого."