Вили Вуцов пое вината: Миньор изпадна заради мен!
Велислав Вуцов пое виновността за изпадането на Миньор Перник от Mr Bit Втора лига след провалянето от Дунав. След последния съдийски сигнал ултарсите на Миньор започнаха да чупят стадиона и да замерят футболистите. Напрежението се реалокира пред административната постройка на “Стадиона на Мира ”, където последователите на чуковете причакаха Вуцов и шефа Велизар Димитров.
Балансът на Вуцов отпред на " жълто-черните " е пагубен - една победа и 6 загуби в последните 7 кръга.
В подкаста " Лига Вуцов " треньорът показа следното: " Така се случи с Миньор. Когато човек се провали, обикновено да си поеме следствията. Аз не отидох там с огромна уста. Аз отидох да правя работа, само че не съумях. В момента пострадвам и затова не съм в толкоз добра кондиция, тъй като по този начин се случиха нещата.
Аз не тичам от отговорност. Заради мен Миньор изпадна. Нито ще упреквам някого, нито ще се дразня на някого. "




