... да прекарат нощта на борда на кораба и по-късно днес да бъдат откарани до Хюстън, щата Тексас, където ще се съберат с близките си.Инфо: бта
Артемис Завърнаха - Новини
Капсулата Орион и четиричленният екипаж на мисията Артемис 2 Артемида
...... откарани до Хюстън, щата Тексас, където ще се съберат с близките си.За още интересни новини, интервюта, анализи и коментари харесайте нашата страница ДЕБАТИ във Фейсбук!
Четиримата астронавти от мисията Артемис II се завърнаха на Земята
...... „Артемис II“ завърши успешно своето завръщане.Близките им наблюдаваха мисията от центъра в Хюстън, където астронавтите трябва да се съберат със семействата си вероятно през уикенда.
Космическият кораб на НАСА в който пътуваха астронавтите от Артемис
...... тест за топлинния щит, който при предишна безпилотна мисия е показал проблеми. Този път обаче навлизането в атмосферата и приводняването на „Артемис II“ преминаха безпроблемно.
Капсулата Орион и четиричленният екипаж на мисията Артемис 2 Артемида
...... екипажа да прекарат нощта на борда на кораба и по-късно днес да бъдат откарани до Хюстън, щата Тексас, където ще се съберат с близките си.
Капсулата Орион и четиричленният екипаж на мисията Артемис 2 Артемида
...... екипажа да прекарат нощта на борда на кораба и по-късно днес да бъдат откарани до Хюстън, щата Тексас, където ще се съберат с близките си.
Космическият кораб на НАСА в който пътуваха астронавтите от Артемис
...... тест за топлинния щит, който при предишна безпилотна мисия е показал проблеми. Този път обаче навлизането в атмосферата и приводняването на „Артемис II“ преминаха безпроблемно. FaceBookTwitterPinteresthttps://tribune.bg/bg/svqt/obratno-na-zemyata-astronavtit/
Астронавтите на Артемис II се завърнаха от Луната с успешно
...... завърши успешно своето завръщане.Близките им наблюдаваха мисията от центъра в Хюстън, където астронавтите трябва да се съберат със семействата си вероятно през уикенда. Заглавна снимка: БТА
Капсулата Орион издържа нагряване до 2760 градусаЧетиримата астронавти от историческата
...... първия пилотиран полет до Луната от повече от 50 години насам, като екипажът прелетя на рекордно разстояние и засне непознатата тъмна страна на земния спътник.РЕКЛАМА
Астронавтите от мисия Артемис 2 се завърнаха успешно на нашата
...... е резултат от международни усилия. Канада също има своя принос чрез участието на Джереми Хансен. Сътрудничеството между държавите е в основата на напредъка в космоса.
Астронавтите на Артемис II се завърнаха от Луната с успешно
...... „Артемис II“ завърши успешно своето завръщане.Близките им наблюдаваха мисията от центъра в Хюстън, където астронавтите трябва да се съберат със семействата си вероятно през уикенда.
Капсулата Орион на НАСА се спусна плавно с парашути във
...... seeing its far side, and experiencing a solar eclipse, the Artemis II astronauts are on the last leg of their trip home. — NASA (@NASA)
Астронавтите на Артемис II се завърнаха от Луната с успешно
...... направи база на Луната, да се направи орбитална станция, това нещо преди 50 години беше немислимо", каза той в ефира на "Здравей, България" в петък.
Астронавтите на Артемис II се завърнаха от Луната с успешно
...... някой друг е стигал преди това.„Чуваме ви ясно и отчетливо“, каза командирът на мисията Уайзман след проверка на комуникацията. „Какво пътуване! Стабилни сме“, добави той.













