12-годишно дете е паднало в шахта в близост до столичния

...
12-годишно дете е паднало в шахта в близост до столичния
Коментари Харесай

Дете падна в шахта в близост до комплекс Червено знаме в София

12-годишно дете е паднало в шахта наоколо до столичния комплекс " Червено знаме ", оповестиха от пресцентъра на Столична дирекция на вътрешните работи.

Детето е превозено до " Пирогов ". Контактно и съответно е, минава през подробни прегледи и проучвания, оповестиха от лечебното заведение.

Полицаи от Първо районно ръководство работят по случая, допълниха от полицията.
Източник: bnt.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР