... може да се похвали в това направление с наличието на института ИНСАЙТ, който вече дава резултати и като работа, и като привличане на значими капацитети.
Трета Югоизточна - Новини
Отборът на Несебър допусна изненадващо поражение с 1 2 от втория
...... секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето съдържание и да участвате в нашите игри за страхотни награди.Регистрирай сe
На 1 февруари в Пловдив се проведе традиционната среща на
...... представи новия шеф на съдиите в Пловдив - Йордан Гулев, по чиято инициатива още през следващата седмица ще се проведе семинар за реферите от региона.
На 1 февруари в Пловдив се проведе традиционната среща на
...... - Йордан Гулев, по чиято инициатива още през следващата седмица ще се проведе семинар за реферите от региона.Намерете БНТ в социалните мрежи: , , ,
Днес се изиграха всички мачове от деветия кръг на Югоизточна
...... - Берое II 0:1 Aтлетик (Куклен) - Димитровград 1:0 Верея - Гигант 0:2 Розова долина - Черноморец (Бургас) 0:0 Карнобат - Саяна 0:4 Загорец - Несебър 1:0 Сливен - Соколо 2:0
ФК Сливен победи като гост ФК Ямбол с 3 1 в
...... осми с 15 пункта.В следващия кръг „Сливен”према „Сокол”, пети в класирането, а „Загорец” домакинства на „Несебър”, втори в подреждането. По програма двубоите са 28 септември.
Днес в Пловдив се проведе традиционното предсезонно съвещание с представители на клубовете
...... Сокол (Марково)Борислав 2009 (Първомай) – ФК Сливен (Сливен)Атлетик (Куклен) – Карнобат (Карнобат)Верея (Стара Загора) – Розова долина (Казанлък)Локомотив 1926 II (Пловдив) – Загорец (Нова Загора)
Събитието бе ръководено от председателя на Зоналния съвет на БФС
...... Сокол (Марково) Борислав 2009 (Първомай) - ФК Сливен (Сливен) Атлетик (Куклен) - Карнобат (Карнобат) Верея (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък) Локомотив 1926 II (Пловдив) - Загорец (Нова Загора)
Днес се изиграха мачовете от 19 ия кръг в Югоизточната
...... Днес се изиграха мачовете от 19-ия кръг в Югоизточната . Лидерите и не трепнаха и записаха победи в срещите си.
Отборите на Спартак Пловдив и завършиха при резултат 0 0 в
...... Черноморец (Бургас) 0:0 - Карнобат (Карнобат) 4:1 (Дмгр) - 1:2 Югоизточна Трета лига 21 кръг, събота 13 март Спартак (Пловдив) 0:0краен резулат Черноморец (Бургас)
Отборът на Черноморец 1919 Бургас прибави нови важни три точки
...... () { if ($(".suggested-news").length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `
Отборът на Марица победи с 2 0 в двубой от 15 ия
...... (Горски извор) - (Карнобат) 1:1 - Черноморец 1919 (Бургас) 1:6 Югоизточна Трета лига 15 кръг, събота 14 ноември Марица (Пловдив) 2:0краен резулат Левски (Карлово)
Отборът на Черноморец 1919 Бургас прибави важни три точки и
...... () { if ($(".suggested-news").length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `
Отборът на стигна до труден успех с 2 1 над в
...... - Черноморец 1919 (Бургас) 1:2 - 2:1 - (Горски извор) 2:1 Югоизточна Трета лига 11 кръг, събота 17 октомври Хасково 1:2краен резулат Черноморец (Бургас)
Отборите на и Черноморец Бургас завършиха при резултат 0 0 в
...... г., неделя, 18:00 ч / III кръг:Родопа Смолян (Смолян) - Югоизточна Трета лига 3 кръг, събота 22 август Загорец (Нова Загора) 1:1краен резулат Черноморец (Бургас)
Отборът на Загорец постигна труден успех с 2 1 при гостуването
...... неделя, 18:00 ч / II кръг: - Борислав 2009 (Първомай) Югоизточна Трета лига 2 кръг, събота 15 август Сокол (Марково) 1:2краен резулат Загорец (Нова Загора)
Отборът на Марица Пловдив постигна успех с 2 0 над Ямбол
...... 18:00 ч / I кръг:Родопа Смолян (Смолян) - Черноморец 1919 (Бургас) Югоизточна Трета лига 1 кръг, събота 8 август Марица (Пловдив) 2:0краен резулат Ямбол 1915
Славия спечели без проблеми гостуването си на Загорец в турнира
...... Атанасов, Д. Димитров, Янев, М. Митев, Маринов, Пл. Иванов, Яв. Иванов, Хр. МитевСлавия: Стериакис, Попадийн, Виячки, Муньос, Велковски, Стоев, Бенгюзов, Узунов, Шоколаров, Чунчуков, Г. Иванов
Стана ясен жребият за квалификациите за попълване на Югоизточна Трета
...... село Оризаре, начален час 18.00 часа Победителите от двата мача в първия кръг ще бъдат новите членове на ЮИ Трета лига за сезон 2019/2020-а година.
Отборът на Нефтохимик победи с 2 0 Борислав Първомай в сблъсък
...... Нефтохимик - Борислав 2:0 11 май, събота, 19:00 часа: Созопол - Миньор (Раднево) 12 май, неделя, 18:00 часа Левски (Карлово) - Садово Димитровград - ГигантКЛАСИРАНЕ
Отборът на Нефтохимик записа трудна победа с 2 1 над Миньор
...... Марица (Пловдив) 1:117 ноември 2018, събота, 15:30 часа:Созопол (Созопол) - Гигант (Съединение) 18 ноември 2018, неделя, 14:30 часа: Левски (Карлово) - Борислав 2009 (Първомай) КЛАСИРАНЕ