Славия спечели без проблеми гостуването си на Загорец в турнира

...

Славия отнесе лидера на Югоизточна Трета лига

Славия завоюва без проблеми гостуването си на Загорец в шампионата за Купата на България. " Белите " победиха с 4:0 на стадиона в Нова Загора, а триумфът им можеше да бъде и по-голям, защото водачът в Югоизточната Трета лига не съумя да даде отговор на футболистите на Златомир Загорчич. С две попадения се отличи централният нападател на столичани Цветелин Чунчуков, който реши мача в границите на шест минути - сред 10-а и 16-а. В началото на второто полувреме гол добави и Владислав Узунов, а крайното 4:0 оформи младият стрелец Калоян Кръстев в 81-ата минута.

Загорец - Славия 0:4 (0:2)

0:1 Цветелин Чунчуков (10)
0:2 Цветелин Чунчуков (16)
0:3 Владислав Узунов (52)
0:4 Калоян Кръстев (81)

Стартови сформира:

Загорец: Караманов, Хардалов, Г. Георгиев, Атанасов, Д. Димитров, Янев, М. Митев, Маринов, Пл. Иванов, Яв. Иванов, Хр. Митев

Славия: Стериакис, Попадийн, Виячки, Муньос, Велковски, Стоев, Бенгюзов, Узунов, Шоколаров, Чунчуков, Г. Иванов