Знаем какво се случва с компанията НИС. Имаме междудържавно споразумение

...
Знаем какво се случва с компанията НИС. Имаме междудържавно споразумение
Коментари Харесай

БГНЕС: Новини от България и Света

„ Знаем какво се случва с компанията НИС. Имаме междудържавно съглашение и имаме вяра, че приятелското сръбско управление ще го има поради. Имаме ясна визия в каква посока желаеме дружно да продължим. Работим по това и се надявам, че ще намерим нужното решение “, сподели Путин, представен от сръбския официоз " Политика ".

Руският президент подчерта, че Москва чака Белград да извърши поетите задължения, като в същото време изрази убеденост, че Русия и Сърбия ще продължат реализацията на голям брой взаимни планове от съвместен интерес.

Путин заключи, че Русия възприема Сърбия като благонадежден сътрудник и че решенията, свързани с НИС, се търсят в дух на съдействие, взаимно почитание и стратегическо партньорство сред двете страни. | БГНЕС

Източник: bgdnes.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР