Започна Световното първенство за младежи до 20 години. Шампионатът се

...

Трудна победа за Аржентина срещу Узбекистан на старта на Световното първенство за младежи до 20 години

Започна Световното състезание за младежи до 20 години. Шампионатът се организира в Аржентина, която завоюва Мондиала в Катар през предходната година. Форматът включва 24 тима, които са разпределени в 6 групи по 4 тима, като сигурно ще се класират първите два тима от всяка група, а след тях и най-хубавите трети.

Жребият отреди домакините от Аржентина да играят в Група “А ” в компанията на Нова Зеландия, Узбекистан и Гватемала.

“Албиселесте ” започнаха акцията с мач против тима на Узбекистан, който завоюваха с 2:1. Успехът не пристигна по най-лесния метод за “гаучосите ”. Узбекистан съумя да открие резултата в 23-ата минута от Махмуд Махмаджонов, само че тази наслада не продължи прекомерно дълго и в 27-ата минута Алехо Велиз съумя да изравни. Победното попадение падна преди почивката, като в негов създател се трансформира младата вяра на италианския Интер.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.