записа четвърта победа в контролите през зимната пауза. Тимът на

...

И Миньор Перник стана жертва на Локо Пловдив в битката при село Склаве

записа четвърта победа в контролите през зимната пауза. Тимът на Александър Тунчев завоюва с 3:1 против Миньор Перник в село Склаве.
" Черно-белите " откриха резултата в 10-ата минута. Лукас Салинас центрира в наказателното поле, където капитанът Димитър Илиев засече за 1:0. Само шест минути по-късно перничани съумяха да изравнят. След меле в наказателното поле на Локо футболист на Миньор се възползва от рикошет и прати топката в мрежата за 1:1.
След половин час игра Локомотив още веднъж излезе напред в резултата. Това стана след красиво попадение на Венсан Марсел. Малко преди края на първото полувреме обаче атакуващият халф получи травма и напусна наложително терена, като на негово място влезе юношата Иван Сулев.
В 63-ата минута " черно-белите " вкараха трети гол. Парвиз Умарбаев центрира от фаул, при което вратарят на Миньор не се намеси по най-хубавия метод. Това разреши на бранителя Мартин Паскалев да прати топката в мрежата за 3:1.
Източник: sportlive.bg