Заместник-кметът Хабибе Расим връчи купите на победителите от три възрастови

...

Зам.-кметът Расим връчи купите на част от победителите в общинското първенство по волейбол на „Ученически игри 2022/23“

Заместник-кметът Хабибе Расим връчи купите на спечелилите от три възрастови групи в общинското състезание по волейбол на „ Ученически игри 2022/23 “.

Надпреварата се провежда от Ученическа спортна школа „ Руси Бухтев “ и Община Разград. Провежда се в спортна зала „ Лудогорец “, стартира на 17 януари, завършва на 20 януари. Рекорден брой – 21 тима – вземат участие в тазгодишното издание на общинския кръг.

Г-жа Расим следи финалната среща при девойките 11-12 клас, след което връчи оценките на спечелилите в три възрастови групи – девойки 5-7 клас, девойки 8-10 клас и девойки 11-12 клас. Пред шефа на УСШ Цветан Танев тя изрази удовлетворение от забавните и оспорвани дуели, които следи и при другите спортни дисциплини от „ Ученическите игри “, от положителната организация на надпреварите и от сериозния брой фенове, присъстващи на срещите.

Във вчерашния ден бяха излъчени спечелилите и при момчетата 5-7 клас. В четвъртък и петък шампионатът продължава със срещите при момчетата от другите възрастови групи.