Юношите старша възраст на "Монтана" победиха с 2:1 "Локомотив" (Пловдив)

...

Монтана обърна Локомотив с 2:1 при U19, Каската блести с гол и асистенция

Юношите старша възраст на "Монтана " победиха с 2:1 "Локомотив " (Пловдив) в среща от XIV кръг на шампионата на елитната „ А” група за U19. И трите гола паднаха през второто полувреме.
Резултатът откри направилият следващия си добър мач Владислав Цеков-Каската в 67-та мин. Тогава нападателят на домакините спря майсторски на гърди центрираната от дясно топка и от въздуха изпрати топката под гредата. В 80-та мин. още веднъж той се пребори за една въздушна топка със бранител на гостите чукна топката към одеве влезлия Борислав Евлогиев и той от близо я изпрати за повторно в мрежата. Преднината очевидно успокои дребните монтанци, които „ заспаха” при едно центриране от фаул в последната минута на постоянното време и разрешиха на пловдивчани да създадат загубата си по-почетна.
Със извоюваните три точки "Монтана " се изскачи на 10-то място във краткотрайното класиране с 20 точки, колкото има и 11-ият "Локомотив " (Пд).
Източник: bulnews.bg