Юношите старша възраст на "Монтана" допуснаха тежка домакинска загуба с

...

Без половината си титуляри старшата на Монтана падна с 1:6 от ЦСКА /снимки/

Юношите старша възраст на "Монтана " позволиха тежка домакинска загуба с 1:6 от ЦСКА. Срещата бе от ХХV кръг на шампионата на елитната „ А” група U19 и се игра на формалния терен на стадион „ Огоста”.
Борислав Будинов се отличи с по два гола за гостите преди и след почивката, като изключително красиво бе попадението му за 2-0 в 10-та мин., при което с плонж с глава изпрати топката в мрежата. Третото пък бе от дузпа, за която самичък той бе спънат. Даниел Йорданов (18) и Йоан Бауренски (62) също бяха точни за „ червените”. Бауренски, който прави първите си стъпки във футбола в ДЮШ на "Монтана ", вкара с глава след центриране от корнер. Почетното попадение за домакините осъществя Пиер Пиеров в 23-та мин.
Треньорът на "Монтана " Иван Ценов бе заставен да се лиши от половината си съществени футболисти. В същото време огромна част от титулярите бяха в Добрич с тима на VIучилище „ Йордан Йовков”, който взе участие на финалите от шампионата от веригата Ученически спортни игри за юноши 10-12 клас.

"Монтана ":Светослав Младенов, Ваньо Илиев, Денис Пепелярски-кап., Стоян Петров, Пиер Пиеров, Стефан Каменов, Боби Иванов, Деян Детелинов, Георги Замфиров, Любомир Веселов, Димитър Димитров. Треньор: Иван Ценов.
ЦСКА: Борис Груев, Джулиано Чарлов, Йоан Бауренски, Адриан Гиргинов, Милен Манчев, Николай Янков-кап., Иван Митрев, Емануил Личев, Борислав Будинов, Даниел Йорданов, Божидар Чуканов. Треньор: Ивайло Станев.
Източник: bulnews.bg