Психично болен нападна с нож дете в София. Мъжът е

...
Психично болен нападна с нож дете в София. Мъжът е
Коментари Харесай

Разказ на детето, нападнато с нож от мъж в София

Психично болен атакува с нож дете в София. Мъжът е прочут на целия квартал. Майката и момичето, което е жертва на последната му експанзия, описаха, че нападението е станало на скамейка пред блока, в който живеят. За неприятния случай виразказахме единствено преди дни.

„ Седяхме с мои другари и си играехме на телефоните. Една другарка го разпозна и каза: ”Вальо! ”. Той пристигна, огледа пейките, на които седяхме, изви ми ръката, бутна ми телефона и ми посегна с нож. Разтичахме се. Моите приятелки споделиха на две дами, които бяха наоколо, какво се е случило. Но те не реагираха ”, описа пред Нова нападнатото дете.

Майката на момичето схванала за нападението 10-ина минути по-късно от щерка си. „ Тя сподели, че е извикала патрул. Скрила се е във входа и е изчакала полицията. Аз пристигнах и чиновниците на реда споделиха, че не познават лицето. Показахме негова фотография от група в обществените мрежи. Час по-късно беше арестуван. Нож в него не беше открит. Задържаха го за 24 часа, а на другия ден ми се обадиха от „ Детска педагогическа стая ”, с цел да разпитат детето ”, показва тя.

По думите ѝ, когато отишла да вземе щерка си, с цел да отидат до 9-о районно управление (на МВР) – мъжът си бил у дома и стоял в прилежащия вход гол до кръста. „ Нападателят живее в прилежащия вход. Наблизо има учебно заведение. Има и детска градина. Нека всички виновни институции извърнат внимание. Той тормози децата, родителите. Напада възрастни дами зад блока. Той е нападателен и се нуждае от помощ ”, акцентира дамата.
Източник: glasnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР