Волейобистките на Марица (Пловдив) записаха пета поредна победа и продължават

...

Марица с експресни победа над ДКС във Варна

Волейобистките на Марица (Пловдив) записаха пета поредна победа и не престават без загуба, откакто се оправиха като посетител с отбора на Варна ДКС с 3:0 (25:11, 25:7, 25:17) в мач от 5-ия кръг в женската " Демакс " лига.

Следващият мач от шампионата на шампионките е ново посещение, този път на Левски на 3 декември (събота) от 18,00 часа в зала " Левски София ".

В първия гейм маричанки поведоха с 10:4, стигна се до 18:9, а първата част девойки на Борислав Крачанов завоюваха след 25:11. Във втората част шампионките направиха нещо, което рядко може да се види и поведоха с 14:0, а геймът беше извоюван с 25:7. В началото на третия гейм домакините поведоха с 4:1, само че пловдивчанки бързо изравниха за 7:7 и по-късно завоюваха пет следващи точки – 12:7. Мачът завърши след 25:17 и 3:0.
Източник: marica.bg