Волейболният Хебър благодари на запалянковците си за подкрепата през миналата

...

Волейболният Хебър благодари на публиката си за подкрепата

Волейболният Хебър благодари на ентусиастите си за поддръжката през предходната акция.

" Нашата шампионска аудитория! Безапелационно най-посещаваният тим в България за миналия сезон и топ 10 на най-посещаваните тимове в Шампионска лига!

Това не е нещо ново, това не е изненада и това сигурно е най-голямата ни мощ! Благодарим ви! Смело напред и през сезон 23/24! ", написаха от Хебър в формалния си уебсайт във Facebook.

БФС и федерациите по волейбол и баскетбол с обща самодейност за развиване на спортната просвета

Ето детайлности

Хебър остана на второ място в крайното класиране в първенеца, откакто загуби трагично финалната серия против Нефтохимик 2010 преди седмица. Преди това тимът от Пазарджик игра в груповата фаза на Шампионската лига, завоюва купата и Суперкупата на България.

" Тигрите " победиха с купата у нас през 2021 и 2022 година.