Волейболистките от националния отбор на България ще изиграят последния си

...

България - Азербайджан 0:0! Гледайте мача ТУК!!!

Волейболистките от националния тим на България ще изиграят последния си мач на европейската олимпийска подготовка в Апелдоорн (Нидерландия). " Лъвиците " излизат против отбора на Азербайджан в последна среща от Група А на шампионата. Двубоят е довечера от 17,00 часа българско време в известната зала " Омниспорт " и ще бъде даван директно по Българска национална телевизия 3.

Момичетата на Иван Петков към този момент изгубиха всевъзможни шансове за продължение напред към полуфиналите на олимпийската подготовка, откакто паднаха от коравия отбор на Полша с 1:3 гейма, а по-късно и от домакините от Нидерландия с 0:3. Все отново, България ще се опита да приключи почтено и с победа от шампионата. От друга страна това ще бъде втори мач за азерките, които започва също със загуба от " лалетата " с 0:3 гейма.

БЪЛГАРИЯ - АЗЕРБАЙДЖАН 0:0 (0:0)
БЪЛГАРИЯ: Лора Китипова, Александра Миланова, Елица Василева, Гергана Димитрова, Нася Димитрова, Христина Русева - Жана Тодорова-либеро
Старши треньор: ИВАН ПЕТКОВ
АЗЕРБАЙДЖАН: Кристина Ягубова, Полина Рахимова, Елизавета Самадова, Николина Башнакова, Айшан Абдулазимова, Мария Кирилюк - Юлия Каримова-либеро
Старши треньор: ВАСИФ ТАЛИБОВ.

ГЛЕДАЙТЕ мача БЪЛГАРИЯ - АЗЕРБАЙДЖАН онлайн ТУК!!!