Волейболистките на ЦСКА записаха 6-а победа в женското първенство на

...

Волейболистките на ЦСКА с чиста победа над Казанлък

Волейболистките на ЦСКА записаха 6-а победа в женското състезание на НВЛ, откакто се постановиха като посетители над Казанлък Волей с 3:0 (25:18, 25:18, 26:24) в мач от 10-и кръг.

Така " алените " заемат второ място във краткотрайното класиране с 6 победи, 2 загуби и 18 точки, единствено на две от водача Марица. Казанлък остава на последното 7-о място без победа досега. В идващия кръг ЦСКА е хазаин на Берое (Стара Загора), а Казанлък гостува на Славия.

Момичетата на Юлия Иванова напълно владееха ситуацията на игрището в първите два гейма. В края на третата част " се развихри " същински екшън - " алените " към този момент предвкусваха успеха, само че " розите " съумяха да изравнят и да изправят на нокти армейките. Те обаче се оказаха по-издръжливи и затвориха чисто след 26:24.