Волейболистките на Казанлък записаха 9-а победа в първенството на женската

...

Казанлък с обрат срещу Хектор в Демакс лигата

Волейболистките на Казанлък записаха 9-а победа в шампионата на женската " Демакс " лига. Воденият от Стоян Гунчев отбор се наложи като посетител над УВК Хектор (София) с 3:1 (18:25, 25:15, 25:17, 25:17) в среща от 12-ия кръг, играна този следобяд в Драгоман.

По този метод " розите " са 3-и във краткотрайното класиране с 9 победи, 3 загуби и 25 точки. Хектор пък е на 7-о място с едвам 2 победи, 10 загуби и 6 точки. В идващия, предпоследен, 13-и кръг от постоянния сезон Казанлък гостува на втория тим на шампионките - Марица 2022, до момента в който столичанки гостуват на Варна ДКС.
 Вече може да спечелите 200 000 лв. от Sportal.bg в новата секция Вече може да спечелите 200 000 лв. от Sportal.bg в новата секция " Домът на почитателите "
Казанлък поведоха с 4:1 в първия гейм, след което домакините от Хектор поеха самодейността и обърнаха в своя изгода, като поддържаха преднината си до крайното 25:18. Във втората част играта бе равностойна до 6:6, след което " розите " преобладаваха напълно и изравниха резултата след 25:15. Идентично се развиха и идващите два гейма, които бяха под диктовката на Казанлък, които завоюваха срещата след 25:17, 25:17 и 3:1.