Воденият от бившия треньор на Левски Станимир Стоилов тим на

...

Воденият от Мъри Гьозтепе няма грешка у дома

Воденият от някогашния треньор на Левски Станимир Стоилов отбор на Гьозтепе завоюва елементарно семейството си над Юмрание с 4:1 и се върна на второто място в класирането във втора турска дивизия.

Тимът на 56-годишния експерт от Хасково е на седем точки зад водача Еюпспор, до момента в който тимът на някогашния национал Страхил Попов, който бе на терена през всичките 90 минути, е 12-и. По този метод Стоилов е 5 от 5 вкъщи, откакто пое отбора.

Бившият централен бранител на ФК ЦСКА 1948 Елитон още веднъж се разписа за Гьозтепе, като откри още в 8-ата минута. В 33-ата Рамон Лундквист удвои, а при започване на второто полувреме гол на Мустафа Есер си означи автогол и резултатът стана типичен. В 66-ата минута Умраниеспор понижи изоставането си посредством Угюр Йълдъз. Крайното 4:1 бе завършено в 76-ата минута с попадение на Кубилай Канацикюш.

В събота от 17:00 часа Станимир Стоилов и момчетата му гостуват на четвъртия Чорум.