Витоша (Бистрица) прибави точка към своя актив във Втора лига.

...

Витоша взе точка след две дузпи срещу Спартак

Витоша (Бистрица) прибави точка към своя актив във Втора лига. " Тигрите " приключиха 2:2 със Спартак (Плевен) в среща от 26-ия кръг, играна в Бистрица. В воин за домакините се трансформира Кристиян Кочилов, който осъществя две дузпи в мрежата на плевенчани.

Опитният Васил Шопов даде ранен задатък на гостите, само че Кочилов изравни от бялата точка в 12-ата минута. След 10 минути Теодор Димитров си означи автогол и Спартак поведе с 2:1, само че в края на първото полувреме Кочилов още веднъж беше прецизен. Витоша остава на дъното в класирането, само че продължава да пази шансове за избавление.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.