Виктория (Пилзен) продължава победния си ход в първенството на Чехия.

...

Съперникът на ЦСКА наниза поредна победа

Виктория (Пилзен) продължава победния си ход в шампионата на Чехия. Тази вечер възпитаниците на Михал Билек се постановиха с 1:0 като посетител на Слован (Либерец) в срещата от 4-ия кръг. По този метод отборът е с четири победи от четири мача в шампионата и оглави еднолично краткотрайното класиране с 12 точки.

Единственият гол в мача падна в 52-ата минута, а негов създател бе Радим Резник. Десният бранител се оказа най-съобразителен при едно безредие в наказателното поле след центриране от фаул и от близко бе прецизен за 0:1.

Така Виктория ще бъде в приповдигнато въодушевление преди първия конфликт с ЦСКА в плейофа на Лигата на конференциите. Срещата е в четвъртък, 19 август, от 20:00 часа българско време на стадион “Доосан Арена” в Пилзен.