Вие сте лош, г-н Джоунс. Контролният защитник на Рейдърс Джак

...

Джак Джоунс от Raiders става пълен фен на Grinch on Chiefs след избор шест

Вие сте неприятен, господин Джоунс.

Контролният бранител на Рейдърс Джак Джоунс получи преднина в листата с кофти за идната година, когато предложи тъчдаун топка на млад почитател в Канзас Сити – единствено с цел да я измъкне грубо в последната секунда.

26-годишният състезател празнуваше 33-ярдов пик-шест на Патрик Махоумс през втората четвърт — вторият резултат в отбрана на Лас Вегас единствено за седем секунди игра — когато се насочи към публиката на стадион Arrowhead.

Той протегна топката към млад почитател и я дръпна обратно, когато детето я сграбчи.

Резултатът сигурно не направи следобеда по-добър за всеки, който аплодираше Чийфс, които приключиха полувремето на неверната страна при резултат 17-7 и напуснаха терена под освирквания на домакинската аудитория.

Джоунс влезе в коледния мач с вярата да скапе празника на Махоумс и да приключи поредицата от шест мача без победа на Рейдърс против Чийфс.

„ Не се тревожим за тях “, сподели Джоунс посредством Las Vegas Review-Journal. „ Трябва...