Ветераните на Витоша (Бистрица) отново са шампиони на София. Воденият

...

Бойко Борисов стана шампион на София при ветераните

Ветераните на Витоша (Бистрица) още веднъж са първенци на София. Воденият от водача на ГЕРБ Бойко Борисов отбор реализира трагична победа с 1:0 над Славия и завоюва първото място с шест триумфа в лигата. За първи път от години шампионатът в столицата се организира на кръгове, тъй като имаше много записани тимове. Витоша и Славия единствени нямаха загуба преди конфликта си.
 Бойко Борисов наниза четири гола за Витоша (Бистрица) Бойко Борисов наниза четири гола за Витоша (Бистрица)
Единственият гол падна в деветата минута на второто полувреме, когато юношата на Левски Николай Николов засече центриране на някогашния национал Георги Пеев в мрежата. В 80-ата минута Славия пропусна дузпа, откакто Димчо Митов отрази удара на Иван Редовски от бялата точка. Тя бе дадена за нарушаване против Петър Димитров. Така Витоша продължава борбата за първенец на Югозападна България, а по-късно ще са финалите на републиканското с спечелилите от четирите зони.