Ветераните на Локомотив (Пловдив) победиха Ботев (Пловдив) с класическото 3:0

...

Ветераните на Локо с класическа победа над Ботев

Ветераните на Локомотив (Пловдив) победиха Ботев (Пловдив) с класическото 3:0 в мач от 1-ия кръг на регионалния стадий на държавното състезание. " Черно-белите " направляваха напълно обстановката на терена и можеха да вкарат още попадения във вратата на гостите, само че редица пропуски ги лишиха от това.

Първото полувреме стартира с напън на Локомотив. Добри шансове за гол се откриха пред Здравко Лазаров, Ванчо Траянов и Желимир Теркеш, само че стражът на гостите сподели рефклекс и съумя да се намеси при всичките обстановки.

В началните минути на втората част ветераните на Локомотив откриха резултата. Точен бе Явор Въндев с глава. Само след дест минути " черно-белите " удвоиха посредством Христо Телкийски. Крайното 3:0 оформи асистент треньорът в щаба на Бруно Акрапович - Желимир Теркеш.

Така Локомотив се класира за втория кръг на регионалния стадий, където " смърфовете " ще гостуват на Левски (Карлово) на 11 октомври от 16:00ч.

СНИМКА: Официален уебсайт на Локомотив (Пд)