Възходът на Манчестър Юнайтед в Премиъпшип помръкна с домакинска загуба

...

ПСЖ приземи Ман Юн с 2:0 на Олд Трафорд

Възходът на Манчестър Юнайтед в Премиъпшип помръкна с домакинска загуба 0:2 от ПСЖ в първия осминафинал от Шампионската лига. Френският отличник пък потвърди, че упоритостите му в конкуренцията не са инцидентни и даже и без звездите си Неймар и Единсон Кавани надигра своя противник и можеше да реализира и по-внушителна победа. Гостите въпреки всичко могат да са удовлетворени от представянето си и с голове на Преснел Кимпембе в 53-ата и Килиан Мбапе в 60-ата минута взеха това, за което бяха пристигнали и към този момент с единия крайник са на 1/4-финала. Задачата на Юнайтед на реванша се утежни в допълнение, откакто в последната минута за втори жълт картон бе изпъден Пол Погба.

Рома победи вкъщи Порто с 2:1 и взе най-малък задатък преди реванша посред им от 1/8-финалите на Шампионската лига. Николо Дзаниоло (70, 76) шокира испанската легенда на вратата на гостите Икер Касияс на два пъти за шест минути, само че резервата Адриан Лопес (79) върна очакванията на „ драконите “ за реванша.
Източник: marica.bg