Във втория си мач от зимния футболен турнир Петричка пролет

...

Беласица победи Миньор на Петричка пролет

Във втория си мач от зимния футболен шампионат " Петричка пролет " тимът на Беласица победи с 1:0 Миньор (Перник) на стадиона в село Марикостиново.

През първата част на срещата играта беше равностойна, като опитите на футболистите на двата тима да се стигнат до гол останаха безуспешни.

След почивката тимът на Беласица заигра на по-високи обороти и постоянно поставяше отбраната на Миньор в затруднено състояние.

В 72-ата минута Благой Наков стреля, вратарят на Миньор мазета топката, само че при добавката Валентин Костов не сгреши за 1:0. До края на мача пропуски направиха Христо Петров, Живко Димитров и Владимир Кабранов от Беласица, които очи в очи против вратаря на Миньор не съумяха да го прострелят.