В невероятен мач от 13-ия кръг на Висшата лига тимовете

...

Шефилд Юнайтед и Манчестър Юнайтед изиграха спиращ дъха мач

В необикновен мач от 13-ия кръг на Висшата лига отборите на Шефилд Юнайтед и Манчестър Юнайтед приключиха 3:3. Срещата предложи същинско представление, откакто " остриетата " поведоха с 2:0, само че позволиха да бъдат обърнати през втората част в границите на няколко минути, с цел да стигнат до точката с гол в добавеното време, прегледано с ВАР.

Давид де Хеа показва невероятната си класа с две блестящи спасявания в 11-ата минута на срещата, когато той съумя да избави поредно удари на Лундстьом и Макголдрик.

Все отново в 19-ата минута той беше матиран, когато Лис Мусе преодоля Джоунс, пусна пас към Лундстьом, който стреля, Де Хеа избави, само че на точното място беше Флек, с цел да открие резултата. До почивката нови голове не паднаха, само че зрелището предстоеше. Домакините направиха резултата 2:0 с попадение на Лис Мусе, който не остави шансове на испанския вратар.
Източник: fakti.bg