В мача от Шампионската лига между Манчестър Юнайтед и Галатасарай

...

Шокиращите изцепки, които провалиха Манчестър Юнайтед

В мача от Шампионската лига сред Манчестър Юнайтед и Галатасарай станахме очевидци на доста неочакван резултат, откакто турският гранд победи именития си противник с 3:2 на " Олд Трафорд ". До този резултат се стигна и след голям брой неточности на " алените дяволи ", които накараха мнозина да се съмняват в този тим.

Първата фрапираща неточност беше на Диого Далот през първата част, който по обикновен метод позволи Заха да го преодолее и да се разпише. През втората част вратарят Онана направи извънредно неприятен пас, заради който се стигна до дузпа и до изгонването на Каземиро. Наказателният удар бе пропуснат, само че се стигна до нова неправилност, откакто Софиан Амрабат направи извънредно едва подаване през центъра, а след това покри и засадата, с цел да се стигне до победното попадение на Мауро Икарди.

Повече от грубите грешки на Манчестър Юнайтед в отбрана и успеха на Галатасарай може да видите във видеото!