Уулвърхемптън вкара два гола в добавеното време и надви Тотнъм

...

Драма: Уулвс обърна Тотнъм с 2 гола в добавеното време

Уулвърхемптън вкара два гола в добавеното време и надделя Тотнъм с 2:1 като хазаин в мач от 12-ия кръг на британското състезание по футбол, с което непобедените до преди шест дни " шпори " записаха втора поредна загуба.

Така Тотнъм остава втори в класирането с точка зад Манчестър Сити и с по две пред Ливърпул и Арсенал.

Тотнъм поведе още в третата минута на мача посредством Бренан Джонсън, само че " вълците " направиха цялостен поврат след края на постоянното време.

В първата добавена минута Пабло Сарабия означи свръхестествен гол за 1:1, а шест по-късно испанецът откри Марио Лемина пред вратата и той оформи крайния резултат.

Уулвърхемптън се изкачи на 12-о място в класирането на Висшата лига при тъждество в точките с десетия Челси.
Източник: novsport.com